Νέες σοκαριστικές αποκαλύψεις βλέπουν φέρνει στο φως της δημοσιότητας η εκπομπή "Το Πρωινό" όσον αφορά τα όσα συνέβησαν την μοιραία νύχτα, στο σταθμαρχείο της Λάρισας, λίγο πριν το τραγικό δυστύχημα με τους 57 νεκρούς στα Τέμπη.
Σύμφωνα με τα όσα αναφέρθηκαν στην εκπομπή του ΑΝΤ1 ο ένας από τους δύο σταθμάρχες που θα έπρεπε να είναι παρόν στον Σταθμό της Λάρισας, έφυγε νωρίτερα για να πάρει… σουβλάκια στο παιδί του και άφησε τον άπειρο 59χρονο σταθμάρχη μόνο του.
Συγκεκριμένα όπως αποκάλυψε η Κέλλυ Χεινοπώρου, ο σταθμάρχης Π. έφυγε από τη βάρδια μισή ώρα νωρίτερα. Μάλιστα, υπέγραψε και στο βιβλίο «παράδοσης – παραλαβής» ότι αναχώρησε στις 22:30. Το Intercity 62 πέρασε από το σημείο στις 23:04. Όπως αποκαλύπτεται, ο δεύτερος σταθμάρχης έφυγε νωρίτερα γιατί ο γιος του ζήτησε σουβλάκια.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!