Ολοκληρώθηκαν την Κυριακή 12/04/23 οι αρχαιρεσίες του Μελισσοκομικού Συλλόγου Πιερίας. Το νέο Διοικητικό Συμβούλιο απαρτίζεται από τους:
- Τσερτικίδης Νικόλαος
- Ντανά Ιωάννα
- Χατζηστογιάννης Νικόλαος
- Οικονόμου Ευαγγελία
- Γκανάτσιος Νικόλαος
- Πατσιογιάννης Δημήτριος
- Μπατζώνης Γεώργιος
Ως αντιπρόσωποι του Μελισσοκομικού Συλλόγου στην Πανελλήνια ομοσπονδία εκλέχθηκαν οι:
- Ψαριάης Βασίλειος
- Ψαριάης Χρυσοβαλάντης
- Τσερτικίδης Νικόλαος
Για την Ελεγκτική Επιτροπή εκλέχθηκαν οι:
- Χρυσάφη Ματίνα
- Σφυρίδης Στέφανος
- Κωνσταντινίδης Ραφαήλ
Τις επόμενες ημέρες θα συγκροτηθεί ως σώμα το ΔΣ και η ελεγκτική επιτροπή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!