Την Κυριακή 2 Απριλίου 2023 και ώρα 09:30 π.μ. σας προσκαλούμε στον Ιερό Ναό Αγίων Χριστοφόρου και Ευθυμίου Κατερίνης, στην επιμνημόσυνη δέηση που θα πραγματοποιηθεί για τα θύματα της Γενοκτονίας του Θρακικού Ελληνισμού.
Έχει πλέον αναγνωριστεί, με ψήφιση από την Ελληνική Βουλή, η 6η ΑΠΡΙΛΙΟΥ ως η μέρα Θρακικού Ελληνισμού.
Με εκτίμηση ο Πρόεδρος
Δημήτρης Σταθακόπουλος
Με εκτίμηση ο Πρόεδρος
Δημήτρης Σταθακόπουλος
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!