Την πρώτη θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα γυναικείας πάλης u15 που διεξήχθη στο κλειστό γυμναστήριο του Τυρνάβου Λάρισας.
Έτσι μετά από 4 νικηφόρους αγώνες στα 58 κιλά η Ζωή Κα'ι'δοπουλου αθλήτρια των Ολυμπίων Κατερίνης ανακηρύχθηκε πρωταθλήτρια Ελλάδας για το 2023
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!