Αναχώρησαν σήμερα οι Πρωταθλητές Παίδες του Αρχέλαου Κατερίνης για Ρουμανία όπου θα λάβουν μέρος σε διεθνές Camp προετοιμασίας με συμμετοχή αποστολών από Ρουμανία, Τσεχία, Μολδαβία.
Το τουρνουά ξεκινάει αύριο Δευτέρα 6-03-2023 μέχρι Σάββατο 11-03-2023 όπου και θα επιστρέψει η αποστολή πίσω στην Κατερίνη.
Οι αθλητές που συμμετέχουν είναι:
-Σωκράτης Κωνσταντινίδης
-Λευτέρης Παππάς
-Δημήτρης Παππάς
-Θανάσης Ευθυμιάδης
-Χαράλαμπος Κορδονούλης
-Μενέλαος Βούλγαρης
Την αποστολή του Αρχέλαου Κατερίνης συνοδεύει ο προπονητής Κώστας Ταμός και ο έφορος του τμήματος Κυριάκος Κωνσταντινίδης .
Ευχόμαστε καλή προετοιμασία με Υγεία στην αποστολή του Αρχέλαου Κατερίνης.
Αρχέλαος Κατερίνης
Παλαιστικό Τμήμα
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!