Εκτός των φετινών Βραβείων MAD θα μείνουν οι Snik και Light. Οι δύο πασίγνωστοι τράπερς αποκλείστηκαν από την φετινή 20η μουσική διοργάνωση.
Όπως είναι λογικό, η αιτία που τόσο ο Snik όσο και ο Light βρέθηκαν εκτός της μουσικής διοργάνωσης είναι ο έντονος περσινός τους διαπληκτισμός, ο οποίος κατέληξε σε ξυλοδαρμό και προκάλεσε την κατακραυγή όλων των παρευρισκόμενων καλλιτεχνών.
Ερωτηματικό παραμένει εάν οι δύο τράπερς θα συμπεριληφθούν στις υποψηφιότητες των βραβείων.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!