Πανικός επικράτησε απογευματινές ώρες του Σαββάτου, μέσα σε λεωφορείο του Αστικού ΚΤΕΛ της Πάτρας, στην περιοχή της Εγλυκάδας.
Ένας 12χρονος πέταξε κροτίδα μέσα στο λεωφορείο με αποτέλεσμα να προκληθεί μεγάλη αναστάτωση.
Δικογραφία σε βάρος των γονιών του
Μάλιστα, σύμφωνα με πληροφορίες από το tempo24news, οι δύο γυναίκες που επέβαιναν στο λεωφορείο, κάλεσαν την Αστυνομία.
Οι δύο γυναίκες υπέβαλλαν μήνυση, με αποτέλεσμα από την ΕΛ.ΑΣ. να σχηματίζεται δικογραφία σε βάρος των γονιών του 12χρονου, για παραμέληση εποπτείας ανηλίκου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!