Xωρίς τις αισθήσεις της διακομίστηκε το βράδυ της Τρίτης 17 Απριλίου στο Κέντρο Υγείας Αμφιλοχίας μια 17χρονη κοπέλα όπου και διαγνώστηκε ο θάνατός της συνεχίζοντας έτσι την μακρά λίστα θανάτων νέων ανθρώπων μετά από μία διετή περίοδο αναγκαστικών και μαζικών εμβολιασμών κατά της Covid-19.
Την άτυχη νεαρή μετέφερε ο πατέρας της καθώς πρόκειται για ταξιδιώτες που ξεκίνησαν από Αλβανία με προορισμό την Αθήνα.
Σύμφωνα με πληροφορίες, κατά τη διάρκεια της διαδρομής λίγο έξω από την Αμφιλοχία η κοπέλα δεν αισθανόταν καλά.
Ο πατέρας της κατευθύνθηκε προς την πόλη και έσπευσε στο Κέντρο Υγείας για τις πρώτες βοήθειες αλλά η νεαρή δεν τα κατάφερε.
Η νεκροψία – νεκροτομή θα ρίξει φως στα αίτια του θανάτου της.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!