Νέο σποτ δημιούργησε ο ΣΥΡΙΖΑ, το οποίο «ανέβηκε» στα προφίλ του Αλέξη Τσίπρα.
Σε αυτό πρωταγωνιστούν ο Μίλτος (γιατρός), η Κλέλια (ιδιοκτήτρια εστιατορίου) και ο Κώστας (αγρότης).
Με αφορμή την ατάκα του Κυριάκου Μητσοτάκη προς την Ευδοκία, η οποία τραυματίστηκε στην πολύνεκρη τραγωδία των Τεμπών, πως «πρέπει τελικά να επιμείνει, να βάλει κι αυτή πλάτη», το κόμμα της αξιωματικής αντιπολίτευσης αναρωτιέται πόσο ακόμα να βάλουν «πλάτη» οι πολίτες; Πόσο ακόμα να αντέξουν ο Μίλτος, η Κλέλια και ο Κώστας;
«Ως εδώ, στις 21 Μαΐου γυρνάμε την πλάτη στην αδικία», καταλήγει το νέο σποτ του ΣΥΡΙΖΑ.
«Να βάλει κι αυτή πλάτη».
— Αλέξης Τσίπρας - Alexis Tsipras (@atsipras) April 20, 2023
Ο Μίλτος, η Κλέλια, ο Κώστας.
Αυτές είναι οι πλάτες τους.
Στις 21 Μαΐου γυρνάμε την πλάτη στην αδικία.#ΔικαιοσύνηΠαντού #ΣΥΡΙΖΑΠΣ pic.twitter.com/1Xe2hDHkYu
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!