Εθιμοτυπική συνάντηση με τον Δήμαρχο Δίου-Ολύμπου Βαγγέλη Γερολιόλιο είχε ο Διοικητής της 24ης Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας Λιτοχώρου, Ταξίαρχος Νικόλαος Θεοδοσίου.
Ζητήματα που αφορούν στην άρτια συνεργασία του Δήμου με την Ταξιαρχία συζητήθηκαν μεταξύ άλλων κατά την πρώτη συνάντηση του Διοικητή με τον Δήμαρχο, μετά την ορκωμοσία του νέου διοικητή στις 13 Μαρτίου 2023.
Ο Δήμαρχος ευχήθηκε στον Ταξίαρχο δύναμη στο έργο, διαβεβαιώνοντας τη συνέχιση της γόνιμης και εδραιωμένης συνεργασίας μεταξύ του Δήμου και της Ταξιαρχίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!