Για 4η φορά γιόρτασαν τα γενέθλιά τους οι «τσοπεράδες» της Κατερίνης χαρίζοντας, όπως άλλωστε μας έχουν συνηθίσει μέχρι τώρα, μια υπέροχη βραδιά, γεμάτη μουσική, χορό και εκπλήξεις.
Στο πάρτι ήταν όλοι εκεί! Μέλη, φίλοι και υποστηρικτές, ενώ τίμησαν με την παρουσία τους και «συνάδελφοι» τσοπεράδες σχεδόν απ’ όλη την χώρα.
Μια γεύση της βραδιάς μπορείτε να πάρετε από τις φωτογραφίες που ακολουθούν:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!