Σε μια γεμάτη αίθουσα βρέθηκε εχθές (19/4/2023) ο υποψήφιος βουλευτής Πιερίας του ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ. κ. Ζήσης Ζάννας, όπου είχε την ευκαιρία να συναντήσει κατοίκλους της περιοχής, κυρίως νέους, με τους οποίους συζήτησε για θέματα πολιτικής, οικονομικής και κοινωνικής ατζέντας.
Η υποδοχή που του επιφύλαξαν στην Περίσταση ήταν πραγματικά, όπως φαίνεται στις φωτογραφίες, ενθουσιώδης. Ο ίδιος αφού τους ευχαρίστησε από μικροφώνου, και τους ενημέρωσε για την υποψηφιότητά του, τις πολιτικές θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ αλλά και του ίδιου, συνομίλησε μαζί τους για αρκετή ώρα.
Φαίνεται ότι οι εντυπώσεις που άφησε η χθεσινή επίσκεψη του Ζήση Ζάννα στην Περίσταση ήταν πολύ καλές, αφού μετά την αποχώρησή του οι συζητήσεις και τα πηγαδάκια συνέχισαν για αρκετή ώρα.
Φαίνεται τελικά ότι ο Ζήσης είναι η ανανέωση που ζητά ο κόσμος και η πορεία του σ’ αυτές τις εκλογές θα αποτελέσει μια ευχάριστη έκπληξη για την Πιερία.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!