Ένταση επικράτησε το απόγευμα της Κυριακής έξω από τη Λεωφόρο μεταξύ αστυνομικών των ΜΑΤ και οπαδών του Παναθηναϊκού που μεταβαίνουν για το ντέρμπι με την ΑΕΚ. Τα επεισόδια έγιναν επί της οδού Τσόχα.
Νωρίτερα πάντως, η ΠΑΕ Παναθηναϊκός υπενθύμισε στον κόσμο πως πρέπει να επιδείξει αυτοσυγκράτηση και να αποφύγει τις παρεκτροπές που μπορούν να οδηγήσουν σε τιμωρίες.
«Βοηθάμε την ομάδα μας, προστατεύουμε τη Λεωφόρο, δεν απαντάμε σε προκλήσεις».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!