Στις 02-04-2023 στην Θεσσαλονίκη στο Ε.Γ. Μίκρας, στην αιθ. "Ι.Μελισσανίδη" πραγματοποιήθηκε η πρώτη φάση ενόργανης γυμναστικής Α-B-Γ κατηγοριών Ανδρών-Γυναικών/Εφήβων-
Με μια πολύ καλή εμφάνιση ο αθλητής μας κατέκτησε τις παρακάτω θέσεις:
1η θέση στο Σύνθετο Ατομικό
1η θέση στο Έδαφος
1η θέση στον Ίππο
1η θέση στο Άλμα
1η θέση στο Δίζυγο
1η θέση στο Μονόζυγο
2η θέση στους Κρίκους
Την αποστολή συνόδεψαν: Οι Χρήστος Λιμπανοβνός και ο Βασίλης Τζώτζος.
Θα ακολουθήσει το πανελλήνιο πρωτάθλημα Γ΄ κατηγορίας που στις 6-7 Μαΐου 2023 στην Αθήνα.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!