Την Πέμπτη 27 Απριλίου 2023 η Εφορία Αιμοδοσίας της Εστίας Πιερίδων Μουσών Κατερίνης διοργανώνει την 19η κατά σειρά αιμοδοσία και σας καλεί να αφιερώσετε 15' λεπτά από τον χρόνο σας και να προσέλθετε στα γραφεία της Εστίας, Ειρήνης 32, 09:00 πμ - 13:00 μμ .
Τίποτα δεν είναι πολυτιμότερο από τη ζωή και το αίμα είναι ζωή.
Κατά την διάρκεια της αιμοδοσίας όποιος επιθυμεί μπορεί να δώσει δείγμα σιέλου και να είναι υποψήφιος δότης μυελού των οστών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!