Την Κατερίνη επισκέφθηκε εχθές ο υπουργός τουρισμόυ κ. Βασίλης Κικίλιας προκειμένου να βρεθεί και να συζητήσει με παράγοντες του τόπου που δραστηριοποιούνται στον Τουρισμό.
Το βράδυ ο κ. Κικίλιας παραβρέθηκε στην ετήσια συνεστίαση της ΔΕΕΠ Πιερίας. Οι φωτογραφίες που ακολουθούν είναι απο την χθεσινή βραδιά:
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!