H συναυλία των τάξεων Πιάνου της Αθηνάς Μαυροπούλου και της Όλγας Φραγγουλίδου, στο πλαίσιο των καθιερωμένων εαρινών εκδηλώσεων του Δ.Ω.Κ. πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 26 Απριλίου, στο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Κατερίνης.
Οι σπουδαστές που συμμετείχαν ήταν οι: Ειρήνη Αθανασιάδου, Γεωργία Αρχαγγελίδου, Γεωργία Δαραξή, Ίωνας Δαραξής, Αναστασία Δήμτσα, Δήμητρα Καλαϊτζίδου, Αναστασία Καρανάτσιου, Ελένη Μπαζούκη, Kλειώ Σουλίδου, Θεοδώρα-Ευαγγελία Τζήκα, Αθανάσιος-Χρήστος Τζήκας, Νεφέλη Χαριτάκη της τάξης Πιάνου της καθηγήτριας Αθηνάς Μαυροπούλου. Επίσης, οι : Αικατερίνη Αδάμου, Μυρτώ Ανδριώτη, Νικολέτα Αραβίδου, Όλγα Γεωργιάδου,Βασιλική Διονυσιάδου, Ελπίδα Ζίνισα, Φωτεινή Ζίνισα, Βασίλειος Καλιαγκούσης, Θανάσης Κουτσικιανίδης, Φώτιος Κουρτίδης, Μιχαήλ Μαϊμάρης, Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος, Ασπασία Πίτου, Αλεξάνδρα Πουτουρίδου, Κιμωνέτα Σερβιτζόγλου, Ίριδα Τσιλιγκερίδου, Χρήστος Τσιλιγκερίδης της τάξης Πιάνου της καθηγήτριας Όλγας Φραγγουλίδου.
Η Πρόεδρος του Δ.Σ. του Δ.Ω.Κ. Στεργιανή Χαρισσοπούλου συγχαίρει όλους τους μαθητές που έλαβαν μέρος στην εκδήλωση, καθώς και τις καθηγήτριές τους, Αθηνά Μαυροπούλου και Όλγα Φραγγουλίδου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!