Ο Σύλλογος Σαρακατσαναίων Ν. Πιερίας '' Ο ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ'' σήμερα Παρασκευή 28 Απριλίου 2023 στις 16.00 στα γήπεδα της Ακαδημίας ποδοσφαίρου ΓΙΩΤΣΑ στον Άγιο Σπυρίδωνα Πιερίας διοργανώνει φιλανθρωπικό τουρνουά ποδοσφαίρου συγκεντρώνοντας τρόφιμα για να δοθούν στο σύλλογο προστασίας παιδιών ΒΕΝΙΑΜΙΝ.
Στο τουρνουά συμμετέχουν οι Σύλλογοι Σαρακατσαναίων Πιερίας, Ημαθίας, Κορδελίου Θεσσαλονίκης, Φοιτητών Θεσσαλονίκης , Σερρών και η ποδοσφαιρική ακαδημία Γιώτσα.
Όλοι μαζί μπορούμε καλύτερα.
Σας περιμένουμε όλους.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!