Λίγο πριν την έναρξη της τουριστικής περιόδου η παράδοση ενός ακόμη απινιδωτή.
Αυτή τη φορά στο Γ´ Λιμενικό Τμήμα Σκάλας Κατερινης.
Ένας Απινιδωτης στο πλέον πολυσύχναστο σημείο της παραλιακής ζώνης της Κατερινης που παραδόθηκε στον Διοικητή Σκάλας Κατερίνης Θεμιστοκλή Αδαμιδη.
Ακολούθησαν μαθήματα πρώτων βοηθειών και χρήσης του απινιδωτή στο προσωπικό του Λιμενικού τμήματος από διασώστη της Διασωστικής Ομάδας Πιερίας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!