Η διοίκηση του ΓΑΣ Σβορώνου εκφράζει τη βαθύτατη θλίψη της για το θάνατο του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή και φιλάθλου της ομάδας μας, Ιωάννη Μπαρμπαγεωργόπουλου (Αναστό) ο οποίος άφησε την τελευταία του πνοή σε ηλικία μόλις 57 ετών.
Σύσσωμο το Δ.Σ. του ΓΑΣ Σβορώνου εκφράζει τα συλλυπητήριά του και εύχεται στην οικογένεια του αγαπημένου μας Γιάννη, καλή δύναμη και κουράγιο σε αυτές τις δύσκολες ώρες. Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του.
Με εκτίμηση
Το Δ.Σ. του ΓΑΣ Σβορώνου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!