Την περιοχή του υδραγωγείου και ειδικότερα στο καφενείο Τσαχούρ, επέλεξε για να ανοίξει την Τετάρτη το απόγευμα τις προεκλογικές του ομιλίες στην Κατερίνη ο υποψήφιος Βουλευτής της Ν.Δ. Σπύρος Κουλκουδίνας.
Όπως είπε ο ίδιος στην έναρξη της ομιλίας του, «είναι η γειτονιά μου, οι φίλοι και οι άνθρωποι που συναντώ καθημερινά. Γι' αυτό και αποφάσισα από εδώ να ξεκινήσω τις συναντήσεις μου στην Κατερίνη, για να πάρω μεγαλύτερη δύναμη»!
Στην ομιλία του ο Σπύρος Κουλκουδίνας τόνισε: «Βάλαμε δυνατά θεμέλια στην Ελλάδα, παρά τους κλυδωνισμούς και τις αμέτρητες προκλήσεις σε όλους τους τομείς. Το ξέρετε και το νιώθετε ότι η Ελλάδα πατάει πια γερά στα πόδια της. Αυτό δεν έγινε με ευχές. Έγινε με αγώνα και συστηματική δουλειά, που αυτή η παράταξη ξέρει να δίνει. Έγινε με γενναίες θεσμικές τομές, με τολμηρές μεταρρυθμίσεις, με αποφασιστικότητα και δυναμισμό».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!