Στο πλαίσιο και της φετινής πασχαλινής δράσης “Πάσχα στον Τόπο μας”, ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Πιερίας Ηλίας Χατζηχριστοδούλου και η Αντιπεριφερειάρχης Πιερίας Σοφία Μαυρίδου, επισκέφθηκαν επιχειρήσεις του Νομού μας, προσφέροντάς τους το τσουρέκι της Λαμπρής και άλλα παραδοσιακά γλυκίσματα. Στις επισκέψεις τους είχαν την ευκαιρία να συνομιλήσουν με τους επαγγελματίες για θέματα που τους απασχολούν και να ανταλλάξουν τις ευχές τους για το Πάσχα.
Παράλληλα, μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Πιερίας καθώς και στελέχη του Επιμελητηρίου και της Π.Ε. μοιράζουν καθημερινά τη Μεγάλη Εβδομάδα, πασχαλινά δώρα σε επιχειρήσεις σε όλο το Νομό Πιερίας.
«Ανταλλάξαμε δώρα και ευχές με τα μέλη μας, στα οποία προσφέραμε το καθιερωμένο πλέον πασχαλινό δώρο από κοινού με την Αντιπεριφερειάρχη Σοφία Μαυρίδου. Για το Επιμελητήριο «Πάσχα στον Τόπο μας», σημαίνει στηρίζουμε την τοπική μας αγορά και τους συναδέλφους μας επιχειρηματίες» ανέφερε στο περιθώριο των επισκέψεών του ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Ηλίας Χατζηχριστοδούλου.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!