1 Χρυσό και 1 Ασημένιο μετάλλιο οι παλαιστές του Αρχέλαου που αγωνίζονται με τα χρώματα της Εθνικής ομάδας Πάλης U17 στην Τσεχία.
Διέπρεψαν οι αθλητές του Αρχέλαου Κατερίνης αγωνιζόμενοι με την Εθνική ομάδα Πάλης στο Grand Prix Chomutov στην Τσεχία.
-Χρυσό μετάλλιο για τον Πρωταθλητή μας Δημήτρη Παππά με τέλειες εμφανίσεις!
-Ασημένιο μετάλλιο από τον Πρωταθλητή μας Λευτέρη Παππά με τέλειες εμφανίσεις!
Καλή εμφάνιση και από τους άλλους δύο Πρωταθλητές του Αρχέλαου Θανάση Ευθυμιάδη και Σωκράτη Κωνσταντινίδη που δεν κατάφεραν όμως να ανέβουν στο βάθρο των νικητών.
Η Ελληνική αποστολή θα παραμείνει στο Chomutov της Τσεχίας συμμετέχοντας σε προπονητικό camp.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!