Στο χρώμα του “Make A Wish” φωτίστηκε το βράδυ του Σαββάτου, το Δημαρχείο Κατερίνης.
Ο Δήμος τίμησε με αυτό τον τρόπο το κάλεσμα του Οργανισμού, και την “Παγκόσμια Ημέρα Ευχής” (29/04), στέλνοντας μήνυμα φωτός κι ελπίδας, στα παιδιά που μάχονται καθημερινά, με σοβαρές ασθένειες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!