Με τους κατοίκους της Χράνης, Κάτω Αγ.Ιωάννη και Π.Κεραμιδίου συναντήθηκε το απόγευμα της Πέμπτης ο υποψ.Βουλευτής Πιερίας Σπύρος Κουλκουδίνας που συνεχίζει την προεκλογική του εκστρατεία σε κοινότητες του νομού.
Ο Σπύρος Κουλκουδίνας ανέπτυξε τις θέσεις της Ν.Δ. γύρω από κρίσιμα ζητήματα, απάντησε σε ερωτήσεις πολιτών αλλά και νέων παιδιών που βρέθηκαν στις συναντήσεις. Ο ίδιος τόνισε πως η πλειοψηφία των νέων ανθρώπων συμμετέχει ή θέλει να συμμετέχει στις εκλογές, με μια μόνο προϋπόθεση. Να πειστεί ότι μπορεί να ακουστεί η φωνή του.
Αυτές οι επισκέψεις δεν έχουν στόχο να με ακούσετε μόνο αλλά και να σας ακούσω τόνισε ο Σπύρος Κουλκουδίνας, σημειώνοντας πως η εκλογική νίκη της Νέας Δημοκρατίας δεν είναι μια εθνική αναγκαιότητα, αν πραγματικά δεν θέλουμε να γυρίσει η Ελλάδα πίσω.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!