Επίσκεψη στον δήμο Πύδνας Κολινδρού, τόπο καταγωγής του, και συνάντηση με τον Δήμαρχο Ανέστη Μανώλα είχε ο Σπύρος Κουλκουδίνας υποψήφιος Βουλευτής της Ν.Δ. Πιερίας στο δημαρχείο του Δήμου στο Αιγίνιο.
Συζήτησε με τον κ. Μανώλα όλα τα θέματα που αφορούν το βόρειο δήμο του νομού μας, τις προοπτικές ανάπτυξης και τις προκλήσεις που αντιμετώπισαν οι δήμοι. Ο κ. Μανώλας ευχήθηκε καλή δύναμη στον προεκλογικό του αγώνα, ενώ ο κ. Κουλκουδίνας ευχαρίστησε τον Δήμαρχο για την ενημέρωση και στη συνέχεια επισκέφθηκε τις υπηρεσίες του Δήμου όπου είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει με εργαζόμενους.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!