Σπύρος Κουλκουδίνας: Το Φεστιβάλ Ολύμπου ο καλύτερος πρεσβευτής της Πιερίας
Ο σημαντικότερος πολιτιστικός θεσμός του νομού μας και ταυτόχρονα ο καλύτερος πρεσβευτής για το νομό Πιερίας, είναι το Φεστιβάλ Ολύμπου, τόνισε ο υποψήφιος βουλευτής Πιερίας της Ν.Δ. Σπύρος Κουλκουδίνας κατά την επίσκεψή του στα γραφεία του ΟΡΦΕΟ όπου είχε συνάντηση με τον πρόεδρο και τα μέλη του Δ.Σ.
«Είχα τη μεγάλη χαρά να συναντηθώ με τον Πρόεδρο του Δ.Σ. Γρηγόρη Παπαχρήστο, τον Αντιπρόεδρο Οδυσσέα Μανωλόπουλο, την Υπεύθυνη Επιτροπής Εθελοντών Μελίνα Παπαδοπούλου, τον υπεύθυνο Διεθνών συνεργασιών και χρηματοδοτικών προγραμμάτων Ραφαήλ Μετενίδη και το μέλος της Εφορείας Υποδομών του Φεστιβάλ Ροδή Ναβροζίδου, με τους οποίους είχα μια άκρως ενδιαφέρουσα συζήτηση, τόσο για την πορεία του θεσμού όσο και για τον προγραμματισμό της νέας περιόδου το καλοκαίρι του 2023.
Τόνισα στον Πρόεδρο του Φεστιβάλ πως θα είμαι πάντα αρωγός και συμπαραστάτης γιατί πραγματικά πιστεύω ότι αποτελεί πραγματικό πολιτιστικό θησαυρό για το νομό μας. Δεν είναι υποχρέωση αλλά καθήκον μας να το στηρίξουμε και να το βοηθήσουμε να ανοίξει ακόμη περισσότερο τα «φτερά» του.Τους ευχαριστώ για τη ζεστή υποδοχή και την ενημέρωση»!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!