Το Τμήμα Προσχολικής Αγωγής Δήμου Δίου-Ολύμπου θα δέχεται αιτήσεις εγγραφής για τη νέα σχολική περίοδο 2023-2024 από τις 15 Μαΐου έως τις 31 Μαΐου 2023 και ώρες 10 πμ - 12 μμ στο γραφείο του Παιδικού Σταθμού, οδός Απόλλωνος 3 στο Λιτόχωρο.
Για περαιτέρω πληροφορίες – διευκρινίσεις παρακαλούμε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά στο 2352081289 (υπεύθυνη κ. Μαρία Καρατέγου).
Βρείτε όλα τα απαραίτητα έγγραφα στην ιστοσελίδα του Δήμου: https://www.dion-olympos.gr/2023-eggrafes-paidikos-stathmos-litohoro/
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!