Το Μουσείο Logic Επιστήμης και Τεχνολογίας στα πλαίσια του εορτασμού της Διεθνούς ημέρας Μουσείων και της Παγκόσμιας ημέρας τηλεπικοινωνιών ( 17 Μαΐου) διοργανώνει εκδήλωση με θέμα : « Από τα σήματα Mors στην ηλεκτρονική αλληλογραφία » με ομιλητή τον Φυσικό κ. Χρήστο Πετούση υπεύθυνο Εκπαιδευτικών προγραμμάτων του Μουσείου.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 18 Μαΐου στις 19.30 στο χώρο του Μουσείου το οποίο θα είναι ανοικτό για ξενάγηση από τις 18.00
Καλούνται οι φίλοι του Μουσείου να παρακολουθήσουν την εκδήλωση (Διεύθυνση Κανελλοπούλου 2 , είσοδος απέναντι από το ΙΚΑ , τηλ. 2351020940)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!