Ακόμα ένα απρόοπτο συνέβη στις φετινές εκλογές. Αυτή τη φορά αφορά έναν ηλικιωμένο ψηφοφόρο σε κεντρικό σχολικό συγκρότημα, όπου βρίσκονται εκλογικά τμήματα του Δήμου Λαρισαίων.
Όπως μεταδίδει η larissanet.gr, ο ηλικιωμένος άνδρας επέλεξε το ασανσέρ για ανέβει σε όροφο του 1ου Πειραματικού Γυμνασίου Λάρισας. Για κακή του τύχη, όμως, προέκυψε βλάβη στο ασανσέρ με αποτέλεσμα να εγκλωβιστεί στο εσωτερικό του. Στο σημείο κλήθηκε η Πυροσβεστική, με τους πυροσβέστες να απεγκλωβίζουν τον συμπολίτη και το συμβάν να θεωρείται λήξαν.
Δείτε φωτογραφίες
![](https://www.newsbeast.gr/image/s320x/file/files/1/2023/05/asanser1.jpg)
![](https://www.newsbeast.gr/image/s320x/file/files/1/2023/05/asanser3.jpg)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!