Η Ποδηλατική Απόδραση συνεχίζοντας τις δράσεις για την Παγκόσμια Εβδομάδα Οδικής Ασφάλειας, συμμετέχει στο 2ο Φεστιβάλ Πάρκου Κατερίνης και διοργανώνει Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής και άλλες δραστηριότητες για παιδιά.
Την Κυριακή 21 Μαΐου ώρα 11.00′, τα μέλη της Ποδηλατικής Απόδρασης σας περιμένουν για ένα εκπαιδευτικό και ψυχαγωγικό πρωινό (στο χώρο δίπλα στο dogpark).
Ελάτε με τα ποδήλατά σας και μην ξεχάσετε το κράνος. Για όσους δεν έρθουν με ποδήλατο θα υπάρχουν ποδήλατα του Συλλόγου διαφόρων μεγεθών.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!