Στη δημοσιότητα έδωσε ο ΣΥΡΙΖΑ τα 4 νέα τηλεοπτικά σποτ του κόμματος ενόψει των εκλογών της 21ης Μαΐου.
«Ως εδώ. Στις 21 Μαΐου ψηφίζουμε ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ», καταλήγουν τα σποτ.
Αναλυτικά:
«Να πιστέψουμε ότι ο βάλτος είναι κανονικότητα. Αυτό θέλουν».
«Να μην ψηφίσεις. Να πιστέψεις πως η φυλακή σου είναι η ελευθερία σου. Αυτό θέλουν».
«Να πιστέψουμε πως η χώρα τούς ανήκει. Αυτό θέλουν».
«Να πιστέψουμε ότι το παρακράτος είναι κανονικότητα. Αυτό θέλουν’.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!