Σε θερμό κλίμα πραγματοποιήθηκε η συνάντηση του υποψήφιου Βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Ζήση Ζάννα με τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Κίτρους, Κατερίνης και Πλαταμώνος, κ. Γεώργιο.
Ο κ. Ζάννας επεσήμανε την σπουδαία προσφορά της Μητρόπολης μέσω των φιλανθρωπικών της δομών καλύπτοντας ανάγκες απόρων και κοινωνικών ομάδων με οικονομική δυσχέρεια. Επίσης συνεχάρη τις πρωτοβουλίες της Μητρόπολης και προσωπικά του Σεβασμιώτατου για την ανάδειξη του προσκυνηματικού τουρισμού στο νομό μας. Από την πλευρά του ο Σεβασμιώτατος αναφέρθηκε στις δράσεις της Μητρόπολης.
Τέλος ευχήθηκε καλή επιτυχία στον εκλογικό αγώνα του υποψήφιου βουλευτή.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!