Εξαιρετική εμφάνιση για τον ΓΑΣ Αρχέλαο Κατερίνης στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής Γ΄ κατηγορίας (Παίδων-Κορασίδων) που διεξήχθη στο Λαύριο, στο Κλειστό Γυμναστήριο Λαυρίου, στις 6-7 Μαΐου 2023, με την συμμετοχή περίπου 140 αθλητών και αθλητριών.Πολύ καλή εμφάνιση του Άγγελου Παρούση και συνολικά οι θέσεις που κατέλαβε:
3η θέση στο Σύνθετο Ατομικό.
3η θέση Έδαφος.
3η θέση στο δίζυγο.
Προπονητής
Χρήστος Λυμπανοβνός
Οι αθλήτριές μας επίσης κατάλαβαν την 4η θέση στο σύνθετο ομαδικό καθώς και ατομικές θέσεις απο 4η έως 8η:
Σωτηρίου Λαμπριανή
Βάλβη Ερμιόνη
Νικολαΐδου Σοφία
Τσαρουχά Νικολέτα
Αμεξιζίδου Θεοδώρα
Γεωργαντά Καλλιόπη
Προπονητές:
Παρθενίδης Φώτιος
Βασίλης Καλπακίδης
Προπονήτρια -χορογράφος
Φανή Γκιουσόογλου
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!