Συναντήσεις και επαφές με τους πολίτες σε κάθε κοινότητα της Πιερίας συνεχίζει ο υποψήφιος Βουλευτής της Ν.Δ. Σπύρος Κουλκουδίνας που βρέθηκε το απόγευμα της Κυριακής στον Άνω Άγιο Ιωάννη και Τρίλοφο.
Ο Σπύρος Κουλκουδίνας στην ομιλία του τόνισε πως η συνέπεια λόγων και έργων της Ν.Δ. στην τετραετία που πέρασε είναι το μεγαλύτερο και το σπουδαιότερο επιχείρημα για τους πολίτες που θα την εμπιστευτούν και πάλι. "Πρέπει να πάμε τη χώρα μπροστά με σταθερότητα, με τόλμη, με πιο γρήγορους ρυθμούς και αυτό θα κάνουμε με τη δική σας δύναμη", τόνισε ο κ. Κουλκουδίνας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!