Σταθερά ανοδική παραμένει η συμμετοχή του κόσμου στις ομιλίες του Σάββα Χιονίδη στις προεκλογικές του ομιλίες.
Αυτή τη φορά ο υποψήφιος Βουλευτής της ΝΔ Πιερίας βρέθηκε στο Κίτρος, την Παλιόστανη και τα Ρυάκια όπου έγινε μία εκτενής συζήτηση για τις πρωτοβουλίες της ΝΔ γύρω από τον αγροτικό τομέα και την αγροτική παραγωγή. Ο κ. Χιονίδης αναφέρθηκε στον ΕΛΓΑ και στο πόσο έχουν μειωθεί οι χρόνοι των αποζημιώσεων, αλλά και στη μείωση των ασφαλιστικών εισφορών των αγροτών. Κυρίως όμως η συζήτηση επικεντρώθηκε στην προοπτικές του πρωτογενή τομέα που ανοίγονται την επόμενη τετραετία.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!