Η ΑΕΚ κατέκτησε το 13ο πρωτάθλημα της ιστορίας της μετά τη νίκη με 4-0 επί του Βόλου και το πάρτι θα διαρκέσει πολλές ώρες στη Νέα Φιλαδέλφεια, με τον Ματίας Αλμέιδα και τους παίκτες του να σηκώνουν το τρόπαιο στην OPAP Arena και να γνωρίζουν την αποθέωση για ακόμη μία φορά από τους οπαδούς.
Η Ένωση ήταν η ομάδα που έπαιξε το πιο όμορφο ποδόσφαιρο και τελικά επιβραβρύτηκε με την κατάκτηση του τίτλου, τον οποίο οι οπαδοί της πανηγυρίζουν έξαλλα. Και ακόμη πιο… έξαλλοι, με την καλή έννοια, ήταν όταν έκανε την εμφάνισή του για την απονομή ο Αλμέιδα, ο οποίος το πανηγύρισε κρατώντας και ένα καπνογόνο.
Δείτε φωτογραφίες από την απονομή στην πρωταθλήτρια ΑΕΚ…
![αεκ_φιεστα_2](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-14/αεκ_φιεστα_2.jpg)
![αεκ_φιεστα](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-14/αεκ_φιεστα.jpg)
![μαντα](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-14/μαντα.jpg)
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!