Στο πλαίσιο των παράλληλων εκδηλώσεων λόγου και τέχνης της 2ης Πολυθεματικής έκθεσης της Ένωσης Ποντίων Πιερίας σας προσκαλούμε, την Τετάρτη 10 Μαΐου 2023 και ώρα 20:30 στην Αστική σχολή Κατερίνης, στην παρουσίαση του Βιβλίου του κ. Ανέστη Μωυσιάδη Συγγραφέα-Καρδιολόγου ¨Κραυγή χρόνου¨.
Στο δεύτερο μέρος της εκδήλωσης οι Μελωδοί της Παράδοσης¨ μας ταξιδεύουν στα μονοπάτια της παραδοσιακής μουσικής.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!