Οι εκδόσεις Οξύνοια σε συνδιοργάνωση με την Ελληνική Εταιρεία Νόσου Alzheimer και συγγενών Διαταραχών Θεσσαλονίκης, σας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου της Χρυσούλας Λουλοπούλου, "Η ζωή με τη μανούλα".
Η παρουσίαση θα γίνει στο Πνευματικό Κέντρο "Εκάβη" Κατερίνης, το Σάββατο, 13 Μαΐου 2023 και ώρα 19:00, στον 1ο όροφο.
Το βιβλίο παρουσιάζει η κ. Έλενα Χριστίδου, εκπαιδευτικός, ειδική παιδαγωγός, συγγραφέας, διοικητική υπεύθυνη του Κέντρου Ημέρας για άτομα με άνοια Πιερίας "Παναγία η Βηματάρισσα".
Επιπλέον, θα μιλήσουν οι: κ. Ευθυμία Τσίγκου, ψυχολόγος της Ελληνικής Εταιρείας Alzheimer και συγγενών Διαταραχών Θεσσαλονίκης, του Κέντρου Ημέρας για άτομα με άνοια, "Αγία Ελένη" - τμήμα περιθαλπόντων και η κ. Όλγα Καραθάνου, κοινωνική λειτουργός του Κέντρου Ημέρας Πιερίας "Παναγία η Βηματάρισσα".
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!