Ορκίστηκε από τον Δήμαρχο Κατερίνης, Κώστα Κουκοδήμο για το αξίωμα του Δημοτικού Συμβούλου ο Δημήτρης Κεραηλίδης, στη θέση του παραιτηθέντος Δημοτικού Συμβούλου Κατερίνης, Ευγένιου Παπαδόπουλου. Η λιτή τελετή έγινε στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημαρχείου.
Ο κος Κουκοδήμος ευχήθηκε στο νέο Δημοτικό Σύμβουλο καλή δύναμη στο έργο του και να είναι δημιουργικό προς όφελος των Δημοτών της Κατερίνης.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!