Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζεται η προεκλογική κίνηση του υποψήφιου βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Ζήση Ζάννα.
Την περασμένη εβδομάδα σε βορρά και νότο συζήτησε με πολίτες για τα προβλήματα που τους απασχολούν και τις λύσεις που προτείνει ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ.
Αναδείχθηκαν τα χρονίζοντα προβλήματα της πιερικής υπαίθρου, στους τομείς της αγροτικής παραγωγής, των επαγγελματιών, του τουρισμού κλπ.
Ο κ. Ζάννας τονίζει σε κάθε επίσκεψη την σπουδαιότητα της εκλογικής μάχης της 21ης Μαΐου και την δυναμική νίκης που αναπτύσσει ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!