Με μεγάλη συγκέντρωση και ομιλία στον Άγιο Σπυρίδωνα έκλεισε το πρόγραμμα της Δευτέρας ο υποψήφιος βουλευτής της Ν.Δ. Σπύρος Κουλκουδίνας.
Μπροστά σε πολυπληθές ακροατήριο ο υποψήφιος βουλευτής της Ν.Δ. μίλησε για το έργο της κυβέρνησης της Ν.Δ. την περίοδο 2019-2023, τις δυσκολίες και τις κρίσεις που κλήθηκε να αντιμετωπίσει.
Ο ίδιος τόνισε: «Απέναντι σε όλες τις κρίσεις, μείναμε όρθιοι, αντιμετωπίσαμε τις προκλήσεις και κρατήσαμε ενωμένη την κοινωνία και τους Έλληνες. Μια υπεύθυνη, σοβαρή και συνεπής κυβέρνηση. Αυτό έχει ανάγκη η χώρα. Αυτό θα επιλέξουν οι Έλληνες και οι Ελληνίδες την Κυριακή 21 Μαΐου».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!