Παραλία Κατερίνης: ΑΥΛΑΙΑ με εντυπωσιακό θέαμα, υψηλό επίπεδο συμμετοχών και πλήθος θεατών, στα Πανελλήνια πρωταθλήματα Πάλης στην Άμμο, στις κατηγορίες: Ανδρών – Γυναικών και Παίδων – Παμπαίδων.
Η δράση για 2 ημέρες ασταμάτητη και οι καλύτεροι αθλητές και αθλήτριες διεκδίκησαν και κατέκτησαν τίτλους και διακρίσεις. Θερμά συγχαρητήρια σε αθλητές, διοργανωτές και σε όλους τους συντελεστές του επιτυχημένου – καθιερωμένου πλέον ραντεβού της πάλης στον τόπο μας. Ο Δήμος Κατερίνης στηρίζει και επενδύει στον αθλητισμό!
H ομάδα των Ολυμπίων Κατερίνης διακρίθηκε σε πολλές κατηγορίες, κατέκτησε μετάλλια και κατέλαβε την πρώτη θέση στην ομαδική κατάταξη στις γυναίκες και στις νεάνιδες.
Την δεύτερη θέση στους άνδρες, στους εφήβους, στους παμπαίδες και στις παγκορασίδες.
Αξίζει, να σημειωθεί, ότι στα πρωταθλήματα έλαβαν μέρος 466 συνολικά αθλητές – αθλήτριες.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!