Μια μοναδική υποδοχή επεφύλαξαν οι κάτοικοι Μακρυγιάλου, Μεθώνης, Αγαθούπολης και Π.Ελευθεροχωρίου στον Σπύρο Κουλκουδίνα υποψήφιο Βουλευτή της Ν.Δ. που συνεχίζει το πρόγραμμα ομιλιών του σε κάθε κοινότητα του νομού.
Στο Μακρύγιαλο νιώθω μεγάλη συγκίνηση, γιατί από την πρώτη στιγμή με αγκαλιάσατε τόνισε ανοίγοντας την ομιλία του, χειροκροτούμενος από τους κατοίκους ο Σπύρος Κουλκουδίνας.
Τόνισε πως την 21η Μαΐου οι πολίτες της χώρας θα επιβεβαιώσουν την εμπιστοσύνη τους στη Ν.Δ. και τον Κυριάκο Μητσοτάκη και θα καθορίσουν ουσιαστικά την πορεία προόδου και ανάπτυξης.
Δεν πρέπει να επιτρέψουμε να γυρίσει η χώρα πίσω, τόνισε ο Σπύρος Κουλκουδίνας ενώ παρουσίασε συνοπτικά τους βασικούς άξονες του προγράμματος της Ν.Δ. και έκανε ειδικές αναφορές σε ζητήματα που αφορούν τη βόρεια Πιερία.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!