Ο Πρόεδρος και το ΔΣ του Οδοντιατρικού Συλλόγου Πιερίας ,εκφράζοντας σύσσωμο το σύλλογο ,θα θέλαμε να συγχαρούμε τους συναδέλφους Καλλιφατίδη Αντώνιο και Παντελίδη Εμμανουήλ ,τον μεν πρώτο για την εκλογή του για 5η συνεχή φορά στο Διοικητικό Συμβούλιο της Ελληνικής Οδοντιατρικής Ομοσπονδίας και την ανάληψη της θέσης ευθύνης του Ταμία της ΕΟΟ τον δεύτερο για την εκλογή του για 2η συνεχή φορά στο Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο Οδοντιάτρων.
Τους ευχόμαστε κουράγιο στο δύσκολο έργο που αναλαμβάνουν και περίσσεια υπομονή και επιμονή ,στο δρόμο της προσφοράς προς την κοινωνία και στους συναδέλφους .
Ο Οδοντιατρικός Σύλλογος Πιερίας βρίσκεται πάντα ψηλά και πρωταγωνιστεί σε όλα τα κοινωνικοπολιτικά δρώμενα !!!
Για το ΔΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!