''Ο Δήμος μας βρίσκεται σε στασιμότητα. Η σημερινή Δημοτική Αρχή δεν προσφέρει καμία προοπτική στον τόπο μας.
Η επόμενη Δημοτική Αρχή θα είναι πενταετούς θητείας. Αντέχουμε άλλα 5 χρόνια αδράνειας και οπισθοδρόμησης ;
Τολμάμε, Αλλάζουμε, Δημιουργούμε ένα καλύτερο αύριο.
Με σταθερές αξίες και νέες πολιτικές.
Η υποψηφιότητά μου θέλει να ενώσει δυνάμεις, γενιές, ανθρώπους.
Όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε τον τόπο μας καλύτερο''
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!