Μια ιδιαίτερα συγκινητική υποδοχή οργάνωσαν φίλοι του υποψήφιου Βουλευτή της Ν.Δ. Σπύρου Κουλκουδίνα στο Λιτόχωρο όπου πραγματοποίησε ομιλία στο πλαίσιο της προεκλογικής του εκστρατείας.
Ο Σπύρος Κουλκουδίνας, απευθυνόμενος στους κατοίκους του Λιτοχώρου τόνισε: «Είμαι βέβαιος ότι η πορεία αυτή θα δώσει μια μεγάλη νίκη στην Ν.Δ. και τον Κυριάκο Μητσοτάκη. Ελάτε να δώσουμε τη μάχη, να πάμε δυνατά, να μιλήσουμε για το μέλλον, για τα παιδιά μας, για την Πιερία μας και για την Πατρίδα μας. Δεν αγαπάμε το γκρίζο, αγαπάμε το γαλάζιο της Ελλάδας. Και την Κυριακή όλη η Ελλάδα θα είναι μπλε».
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!