Οι εθελοντές μας αποτελούν και φέτος στο 2ο Φεστιβάλ Πάρκου, την καρδιά της διοργάνωσης, όντας καθημερινά στην πρώτη γραμμή.
Με μία μεγάλη αγκαλιά, καλωσορίζοντας με χαμόγελο και ευγένεια τους επισκέπτες, με τη δημιουργική τους συνεργασία με τα μέλη της οργανωτικής επιτροπής και με όλους τους συντελεστές, συνέβαλαν στην επιτυχία της ανοιξιάτικης γιορτής. Ακούραστοι, προσφέρουν τις πολύτιμες και ποιοτικές υπηρεσίες τους σε όλα τα επίπεδα με έμφαση, στην ξενάγηση, στην υγειονομική κάλυψη και ασφάλεια μικρών και μεγάλων επισκεπτών και σε ό, τι άλλο χρειαστεί.
Σας ευχαριστούμε για το ομαδικό πνεύμα, την υπευθυνότητα και πάνω από όλα την προσφορά στο υπέροχο ταξίδι του Φεστιβάλ Πάρκου!
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!