Με την ευχή για μια παραγωγική, επιτυχημένη θητεία εκφράζω τα θερμά μου συγχαρητήρια προς τους Ξενοφώντα Μπαραλιάκο, Άννα Μάνη – Παπαδημητρίου, για την επανεκλογή τους στο ελληνικό κοινοβούλιο, καθώς και προς τους Σπυρίδωνα Κουλκουδίνα, Αθανάσιο Γκούνα για την εκλογή τους στο βουλευτικό αξίωμα.
Είμαι βέβαιος, ότι, μέσα από μία γόνιμη παρουσία στα έδρανα της Βουλής, θα διεκδικήσουν το καλύτερο για τον τόπο μας. Παράλληλα, εύχομαι οι κοινές προσπάθειές μας για το μέλλον της Πιερίας να είναι δημιουργικές και να φέρουν τα προσδοκώμενα αποτελέσματα.
Συγχαίρω επίσης, όλους εκείνους τους υποψήφιους που δεν εξελέγησαν, αλλά έδωσαν έναν έντιμο αγώνα. Ο τόπος μας έχει ανάγκη και τις δικές τους δυνάμεις, ανεξάρτητα από τους κομματικούς σχηματισμούς που εκπροσωπούν.
Κώστας Κουκοδήμος
Δήμαρχος Κατερίνης
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!