Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων του νηπιαγωγείου Βροντούς ευχαριστεί θερμά του υποψήφιο Βουλευτή κ. Σπύρο Κουλκουδίνα για την ΔΩΡΕΑ και τοποθέτηση 2 ξύλινων τραπεζιών στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας.
Κινήσεις σαν και αυτήν βελτιώνουν ποιοτικά τον χρόνο που περνούν οι μαθητές στο προαύλιο και συμβάλλουν στην λειτουργική αλλά και αισθητική αναβάθμιση του σχολείου μας.
0 Σχόλια
Kάθε αναγνώστης του kapa-news.gr μπορεί να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του στα σχόλια, όποιες κι αν είναι αυτές. Ωστόσο κάθε σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από τους διαχειριστές της σελίδας, οπότε δημοσιεύεται λίγη ώρα μετά την καταχώρησή του. Τα μόνα σχόλια που απαγορεύονται και άρα διαγράφονται είναι όσα περιέχουν υβριστικές ή προσβλητικές εκφράσεις ή φωτογραφίες, αυτά που γράφονται μόνο για να προκαλέσουν αναταραχή ή προσωπική αντιπαράθεση με άλλους χρήστες (flaming), όσα διαφημίζουν εταιρίες, προϊόντα ή ανταγωνιστικές ιστοσελίδες και βέβαια τα κακόβουλα, βλαπτικά και επαναλαμβανόμενα μηνύματα (spam). Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας!